XII Poznański Salon Robinsonada

25 maja 2022 r. odbędzie się wernisaż XII Ogólnopolskiego Konkursu „Poznański Salon Robinsonada” w Muzeum Narodowym Rolnictwa w Szreniawie. W czasie wernisażu wręczone będą Nagrody i Wyróżnienia. XII Ogólnopolski Konkurs „Poznański Salon Robinsonada” odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.
Zadanie publiczne pod tytułem: „Ogólnopolski Konkurs XII Poznański Salon Robinsonada”, współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Poznański Salon „Robinsonada” to otwarty ogólnopolski konkurs będący przeglądem dokonań i prezentacją dorobku artystów z całego kraju reprezentujących wszystkie sztuki plastyczne, mający na celu integrację środowisk twórczych. Tematem prac powinno być, jak z definicji wynika, podróżowanie. Jednak nie takie oczywiste, realistyczne a pokazane, jako podróżowanie w głąb naszej artystycznej duszy. Tak, by prace, dalekie od realizmu, odzwierciedlały naszą fantazję i wyobraźnię, a z drugiej strony pokazały nasze umiejętności przelania wyobrażeń o wędrówce w wirtualnym świecie na realne tworzywo.

Regulamin

Karta zgłoszenia

„Robinsonada 2022”
Ewa J. Partyka

Protokół

niektóre prace artystów:

migawki z wernisażu:
link

fragmenty ekspozycji, fot, Antoni Rut):
link

katalog

Organizatorzy, Patroni, Sponsorzy:

© PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, reprodukowanie całości lub fragmentów zdjęć oraz tekstów umieszczonych na tej stronie bez zgody właściciela strony oraz autorów jest
ZABRONIONE