Zdzisława Czombik

zdzislawa_czombik leg aOd lat jej wielką pasją jest tworzenie obrazów. Dostrzegając dookoła bogactwo kształtów i barw przenosi swoje wrażenia na płótno. W zależności od tematu, od nastroju, poetyki pejzażu w jej obrazach pojawia się więcej realizmu. Inspiruje ją głównie przyroda ale przygląda się również ciekawym zakątkom otaczającej rzeczywistości. Ma w dorobku kilkaset obrazów. Prezentuje je na licznych wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Od wielu lat jest członkiem Poznańskiego Stowarzyszenia Pracy Twórczej. W latach 2013 – 2015 była członkiem Związku Artystów Plastyków. Obecnie należy do Wielkopolskiego Związku Artystów Plastyków.

Więcej o artystce…

Wernisaż „Christiana artis”, prac Zdzisławy Czombik odbył się w ODK „Słońce” na Os. Przyjaźni 120 w Poznaniu,  w piątek 6 października 2017 r.

kilka prac…

Otwarcie wystawy „Christiana artis”.

Otwarcie wystawy w audycji „Kulturogrady” w TVK Winogrady

Wernisaż „Malarstwo”, prac Zdzisławy Czombik odbył się w ODK „Słońce” na Os. Przyjaźni 120 w Poznaniu,  w piątek 4 października 2019 r. Wystawa pod Patronatem Honorowym Wielkopolskiego Związku Artystów Plastyków, kurator: Antoni Rut.

migawki z wernisażu (fot. Agnieszka Leśna):

Wernisaż „Wystawy Jubileuszowej” Zdzisławy Czombik odbył się w ODK „Słońce” na Os. Przyjaźni 120 w Poznaniu,  w piątek 7 października 2022 r. Wystawa pod Patronatem Honorowym Wielkopolskiego Związku Artystów Plastyków, kurator: Antoni Rut.

migawki z wernisażu (fot. Antoni Rut):

katalog

tel.: 61 8200646

© PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, reprodukowanie całości lub fragmentów zdjęć oraz tekstów umieszczonych na tej stronie bez zgody właściciela strony oraz autorów jest
ZABRONIONE

Dodaj komentarz