XIV POZNAŃSKI SALON ROBINSONADA

REGULAMIN XIV Ogólnopolskiego Konkursu „Poznański Salon Robinsonada”

KARTA ZGŁOSZENIA na XIV Ogólnopolski Konkurs „Poznański Salon Robinsonada”

XIV Ogólnopolski Konkurs „Poznański Salon Robinsonada” odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Wielkopolskiego Związku Artystów Plastyków oraz  Winogradzkiej Telewizji Kablowej, współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Poznański Salon „Robinsonada” to otwarty ogólnopolski konkurs będący przeglądem dokonań i prezentacją dorobku artystów z całego kraju reprezentujących wszystkie sztuki plastyczne, mający na celu integrację środowisk twórczych.

Tematem prac jest, jak z definicji wynika, podróżowanie. Jednak nie takie oczywiste, realistyczne a pokazane, jako podróżowanie w głąb naszej artystycznej duszy. Tak, by prace, dalekie od realizmu, odzwierciedlały naszą fantazję i wyobraźnię, a z drugiej strony pokazały nasze umiejętności przelania wyobrażeń o wędrówce w wirtualnym świecie na realne tworzywo.

Wystawa otwarta będzie dla zwiedzających  od 2 lipca – 13 września 2024 r.

Organizatorzy, Patroni, Sponsorzy:

© PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, reprodukowanie całości lub fragmentów zdjęć oraz tekstów umieszczonych na tej stronie bez zgody właściciela strony oraz autorów jest
ZABRONIONE