MAŁGORZATA WIŚNIEWSKA

Małgorzata Wiśniewska jest znanym w Wielkopolsce mecenasem sztuki, wspiera i promuje artystów, pokazując ich prace w Polsce i zagranicą. Ceni sztukę współczesną i dawną. PBG Gallery w Wysogotowie i Skalar Office Center w Poznaniu to galerie sztuki działające od kilkunastu lat z jej inicjatywy w ramach Fundacji PBG.

Wyróżniona Odznaką honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” przyznaną przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Wyróżniona statuetką „Honorowego Hipolita”, godnością „Lider pracy organicznej” oraz tytułem „Dama Biznesu” przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Samorząd Gminy Włocławek nadał jej tytuł Honorowy „Obywatel Gminy Włocławek”. Z nominacji Wojewody Wielkopolskiego odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Absolwentka Politechniki Poznańskiej, podyplomowych studiów Public Relations i Zarządzania w Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz studiów menedżerskich MBA przy Uniwersytecie Gdańskim. Więcej:

kilka prac:

kontakt:
infantka13@gmail.com

© PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, reprodukowanie całości lub fragmentów zdjęć oraz tekstów umieszczonych na tej stronie bez zgody właściciela strony oraz autorów jest
ZABRONIONE