XI Poznański Salon Robinsonada

15 września 2021 r. o godz. 18:00 odbędzie się wernisaż Ogólnopolskiego Konkursu „XI Poznański Salon Robinsonada” w PBG Gallery Skalar Office Center w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1. W czasie wernisażu wręczone będą Nagrody i Wyróżnienia. XI Ogólnopolski Konkurs „Poznański Salon Robinsonada” odbędzie się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Poznański Salon „Robinsonada” to otwarty ogólnopolski konkurs będący przeglądem dokonań i prezentacją dorobku artystów z całego kraju reprezentujących wszystkie sztuki plastyczne, mający na celu integrację środowisk twórczych. Tematem prac powinno być, jak z definicji wynika, podróżowanie. Jednak nie takie oczywiste, realistyczne a pokazane, jako podróżowanie w głąb naszej artystycznej duszy. Tak, by prace odzwierciedlały naszą fantazję i wyobraźnię, a z drugiej strony pokazały nasze umiejętności przelania wyobrażeń o wędrówce w wirtualnym świecie na realne tworzywo.

do pobrania:

Regulamin
Karta zgłoszenia

„Robinsonada”
Ewa J. Partyka

Protokół

niektóre prace artystów:
link

migawki z wernisażu:
link

fragmenty ekspozycji:
link

krótkie notki laureatów

relacja WTVK

katalog:

Organizatorzy, Patroni, Sponsorzy:

© PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, reprodukowanie całości lub fragmentów zdjęć oraz tekstów umieszczonych na tej stronie bez zgody właściciela strony oraz autorów jest
ZABRONIONE